Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 22, 2021

Chodíš do zkušebny na dvě pivka, odehrát si setlist a hotovo? A co si v rámci zkoušky zahrát nějakou "muzikantskou" hru nebo zkoušet trochu jinak než standartně. Jak na to se dozvíš v dnešním dílu.

Proč hrát s metronomem

Jak efektivně cvičit na hudební nástroj

Jak mít efektivní...


#1 Chilli expert Michal Siegel

Sep 22, 2021

První český chilli podcast o všem, co s chilli souvisí. Od historie po současné trendy, od semínka po sklizeň. Nabušeno informacemi!
 
V prvním díle si představíme jednoho z největších tuzemských expertů na chilli - Michala Siegela, který se tomuto tématu věnuje přes 10 let a to nejen z...


Sep 16, 2021

Jeden totalitní vládce nebo diskuze u kulatého stolu? To jsou jen příklady toho jak může vnitřně kapela fungovat. Jak případně tyto dva režimy spojit o tom v dnešním dílu.

Frank Zappa

Terry Bozzio

Vinnie Colaiuta

80/20


Sep 8, 2021

Trendy v hudbě jsou ožehavé téma, někdo novinky miluje a sleduje, jiný se nestihne otřepat a už mu ujel vlak. Co si o hudební módě myslíme my povíme v dnešním dílu.

Dancehall

Dua Lipa

The Weeknd

Vážky

Harry Styles

Chvrches

Rytmus

Ego

Bacil a Rakby

Jak vydávat hudbu na spotify

Co se dá nahrát...


Sep 2, 2021

Chodíš jen do restaurací které mají pět hvězdiček na googlu? To samé se dá aplikovat i na koncerty, studia nebo spolupracovníky. Jejich hodnocení na netu ale kolikrát nenajdeš snadno. Social proof, reference, důkaz kvality. Je jedno jak to nazveš. Když se potřebuješ na někoho obrátit je dobré...